Десять золотих правил Ейнштейна

Альберт Ейнштейн не лише геніальний фізик, а й філософ, який ясно розумів закони успіху і пояснював їх так само добре, як свої рівняння. Пропонуємо десять цитат з величезного списку його чудових висловлювань, якими як правилами варто керуватися у повсякденному житті.

einstein-photo
 1. Людина, яка ніколи не помилялася, ніколи не пробувала зробити що-небудь нове.
  Більшість людей не пробує робити нічого нового через страх помилитися. Але цього не треба боятися. Найчастіше людина, яка зазнала поразки, знає краще як перемагати, ніж той, до кого успіх приходить відразу.
 2. Освіта – це те, що залишається після того, коли забуваєш все, чому вчили у школі.
  Через 30 років ви абсолютно точно забудете все, що вам доводилося вивчати в школі. Запам’ятається тільки те, чого ви навчилися самі.
 3. У своїй уяві я вільний малювати як художник. Уява важливіша за знання. Знання обмежені. Уява охоплює весь світ.
  Коли розумієш як далеко людство просунулося з печерних часів, сила уяви відчувається у повному обсязі. Те, що ми маємо зараз, досягнуте за допомогою уяви наших прадідів. Те, що у нас буде в майбутньому, буде побудовано за допомогою нашої уяви.
 4. Секрет творчості полягає в умінні приховувати джерела свого натхнення.
  Унікальність вашої творчості часто залежить від того, наскільки добре ви вмієте ховати свої джерела. Вас можуть надихати інші великі люди, але якщо на вас дивиться весь світ, ваші ідеї повинні виглядати унікальними.
 5. Цінність людини повинна визначатися тим, що вона дає, а не тим, чого вона здатна досягти. Намагайтеся стати не успішною, а потрібною людиною.
  Якщо подивитися на всесвітньо відомих людей, то можна побачити, що кожен з них щось дав цьому світові. Потрібно давати, щоб мати можливість брати. Коли вашою метою стане збільшення цінностей у світі, ви підніметеся на наступний рівень життя.
 6. Є два способи жити: ви можете жити так ніби чудес не буває і ви можете жити так ніби все в цьому світі є дивом.
  Якщо жити, ніби нічого в цьому світі не є дивом, то ви зможете робити все, що захочете і у вас не буде перешкод. Якщо ж жити так, ніби все є дивом, то ви зможете насолоджуватися навіть найменшими проявами краси у цьому світі. Якщо жити одночасно двома способами, то ваше життя буде щасливим і продуктивним.
 7. Коли я вивчаю себе і свій спосіб думати, я приходжу до висновку, що дар уяви і фантазії означав для мене більше, ніж будь-які здібності до абстрактного мислення.
  Мрії про все, чого б ви могли досягти у житті – це важливий елемент позитивного життя. Дозвольте вашій уяві вільно блукати і створювати світ, в якому ви б хотіли жити.
 8. Щоб стати бездоганним членом стада овець, потрібно в першу чергу бути вівцею.
  Якщо ви хочете стати успішним підприємцем, потрібно починати займатися бізнесом прямо зараз. Хотіти почати, але боятися наслідків, ні до чого не приведе. Це справедливо і в інших сферах життя: щоб вигравати, перш за все потрібно грати.
 9. Потрібно вивчити правила гри. А потім почати грати краще за всіх.
  Вивчіть правила гри і грайте краще за всіх. Просто, як і все геніальне.
 10. Дуже важливо не перестати задавати питання. Цікавість не випадково дана людині.
  Розумні люди завжди ставлять запитання. Запитуйте себе та інших людей, щоб знайти рішення. Це дозволить вам дізнаватися нове та аналізувати власне зростання.

Залишити відповідь